Advokátní koncipient/ka

Příprava na advokátní zkoušky

Advokátní kancelář přijme  do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici advokátní koncipient.

Co nabízíme?

  • odborné kurzy a semináře hrazené advokátní kanceláří
  • perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • velkou míru samostatnosti a seberealizace
  • plně hrazenou Multisport kartu či benefit kartu
  • stravenkový paušál
  • ovoce a nápoje na pracovišti
  • přátelské pracovní prostředí s jedinečným výhledem na Prahu

Náplň práce

  • spolupráce na zajímavých projektech s advokátními koncipienty nebo advokáty
  • zastupování klientů před soudy a správními orgány
  • příprava smluv, právních analýz a stanovisek, compliance dokumentů
  • po zapracování vedení vlastních případů

Co požadujeme?

  • magisterské vzdělání v oboru právo a právní věda (vhodné i pro absolventy)
  • zodpovědnost, pečlivost a smysl pro detail
  • profesionální vystupování
  • znalost anglického jazyka výhodou

Zaujala Vás pracovní příležitost? Zašlete nám na hr@akvinohradska.cz svůj životopis společně s krátkým průvodním dopisem. Jako předmět emailu uveďte, prosím,  „Advokátní koncipient“.

Kontakt

AK Vinohradská
Vinohradská 2396/184
130 00 Praha 3 - Vinohrady
Česká republika

Telefon: +420 226 296 000
Email: office@akvinohradska.cz