Advokátní koncipient

Příprava na advokátní zkoušky

AK Vinohradská přijme do svého týmu nové kolegyně a kolegy na pozici advokátních koncipientů. Poskytneme Vám zázemí zkušeného kolektivu advokátů a koncipientů s praxí z mezinárodních kanceláří, kteří jsou orientováni na profesionalitu a kvalitu služeb. U nás poznáte, jak právo funguje z praktického hlediska, což Vám pomůže v kvalitní přípravě pro složení advokátních zkoušek.

Co nabízíme?

  • Vlastní případy a přímý kontakt s klienty
  • Průběžné hodnocení Vaší práce
  • Mladý a přátelský kolektiv
  • Generální praxi (občanské, obchodní, finanční, trestní právo)
  • Plně hrazenou Multisport kartu a stravenky

Náplň práce

  • Přípravy právních rešerší
  • Tvorba smluv, přípravy právních analýz a stanovisek
  • Komunikace s klienty a jejich zastupování před správními orgány
  • Účast na výsleších
  • Průběžné monitorování změn legislativy

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru právo a právní věda
  • Spolehlivost, zodpovědnost a smysl pro detail
  • Výbornou češtinu a kvalitní angličtinu
  • Dobrou znalost platného práva

Máte o pozici zájem? Zašlete nám na hr@akvinohradska.cz svůj životopis společně s krátkým průvodním textem. Jako předmět emailu uveďte „Advokátní koncipient“.

Kontakt

AK Vinohradská
Vinohradská 2396/184
130 00 Praha 3 - Vinohrady
Česká republika

Telefon: +420 226 296 000
Email: office@akvinohradska.cz