Právní student/ka 4.-5. ročníku oboru právo a právní věda

Zajímavá praxe při studiu

AK Vinohradská s.r.o. přijme do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici právní student/ka.

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu s přihlédnutím ke školním povinnostem
  • studijní volno v délce dle požadavku studenta
  • perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • plně hrazenou Multisport kartu či benefit kartu
  • stravenkový paušál
  • ovoce a nápoje na pracovišti
  • přátelské pracovní prostředí s jedinečným výhledem na Prahu

Náplň práce

  • spolupráce na zajímavých projektech s advokátními koncipienty nebo advokáty
  • příprava podání v řízení před soudy nebo právními orgány
  • příprava smluv, právních analýz a stanovisek, compliance dokumentů
  • komunikace se soudy a správními orgány

Co požadujeme?

  • zodpovědnost, pečlivost a smysl pro detail
  • pozitivní přístup
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • docházku alespoň 4 dny v týdnu

Zaujala Vás pracovní příležitost? Zašlete nám na hr@akvinohradska.cz svůj životopis společně s krátkým průvodním dopisem. Jako předmět emailu uveďte, prosím,  „Právní student“.

Kontakt

AK Vinohradská
Vinohradská 2396/184
130 00 Praha 3 - Vinohrady
Česká republika

Telefon: +420 226 296 000
Email: office@akvinohradska.cz