Právní student

Získejte praxi při studiu

AK Vinohradská přijme do svého týmu nové kolegyně/kolegy na pozici právních studentů, kteří rozšíří náš mladý tým advokátů a koncipientů s praxí z mezinárodních kanceláří. Náročnost úkolů se odvíjí od schopností každého studenta, je tedy možnost podílet se i na komplexních kauzách.

Co nabízíme?

  • Zpětnou vazbu od zkušených advokátů a koncipientů
  • Silnou back office podporu
  • Plně hrazenou Multisport kartu, stravenky
  • Studijní volno dle potřeby
  • Mzda ve výši 130 - 150 Kč/hod.

Náplň práce

  • Právní rešerše
  • Přípravy podání a draftování smluv
  • Spolupráce na aktuálních případech

Co požadujeme?

  • Dobrou znalost platného práva
  • Spolehlivost, zodpovědnost a smysl pro detail
  • Výbornou češtinu a kvalitní angličtinu

Máte o pozici zájem? Zašlete nám na hr@akvinohradska.cz svůj životopis společně s krátkým průvodním textem. Jako předmět emailu uveďte „Právní student“.

Kontakt

AK Vinohradská
Vinohradská 2396/184
130 00 Praha 3 - Vinohrady
Česká republika

Telefon: +420 226 296 000
Email: office@akvinohradska.cz